O Firmie

     

 

Lider technologii na polskim rynku.

 

Producent zaawansowanych systemów do fotoceramiki.

Fotoceramika-zaopatrzenie ,serwis ,szkolenia.

 

Zajmujemy się modyfikacją urządzeń drukujących, ich serwisem, sprzedażą wysokiej jakości porcelany do zdjęć nagrobkowych, tonerów ceramicznych, barwników ceramicznych, złota i platyny.

Digi-Cerm Fotoceramika to jedyna firma w tej branży, zaopatrującą swoich klientów kompleksowo, z naszych usług korzystają nie tylko firmy zajmujące się fotografią nagrobkową, ale także artyści i uczelnie (również ASP we Wrocławiu) , wydział ceramiki w Kielcach i inne.

 

Jesteśmy dystrybutorem firm:

 

- INEQS, producenta tonerów ceramicznych

- FCM Fotoceramiche Marchiani, włoskiego producenta porcelany nagrobkowej

Zadowoleni klienci korzystają z naszych usług również na Węgrzech, w Czechach, na Litwie, Łotwie oraz Ukrainie.

 

U nas nic na słowo...

 

- Większość napraw oraz kalibracji odbywa się przy kliencie

- Posiadamy w siedzibie firmy kilkanaście drukarek ceramicznych , oraz kilkadziesiąt własnych wypalonych przykładów wykonanych w całości przy użyciu naszych materiałów.

- Pozwalamy zainteresowanym na skorzystanie z naszego sprzętu, drukowanie i testowanie naszych maszyn, oraz wykonanie własnej gotowej fotoporcelanki.

 

Będąc ok. 10 lat temu przedstawicielem włoskiej firmy produkującej systemy do fotoceramiki, zyskaliśmy wiedzę związaną z tą technologią, od tego czasu stale udoskonalamy nasze produkty , oraz z największym naciskiem dbamy o jakość naszego serwisu.

Mieliśmy możliwość zauważenia róznic między firmami działającymi w tej dziedzinie, oraz potrzeb indywidualnego klienta.

Dzięki nabytej wiedzy i możliwości porównań, możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi w dziedzinie fotoceramiki a także sumienność wobec klienta, czas realizacji zamówień, serwis, oraz realną na Polskim rynku, niewygórowaną cenę gotowego systemu.

 

Jako jedyny sprzedawca systemów do fotoceramiki w Polsce, zapewniamy naszym klientom profesjonalny serwis urządzeń drukujących na miejscu w kraju, bez konieczności wysyłania sprzętu za granicę, lub ściągania technika zagranicznej firmy, ponosząc przy tym olbrzymie koszty związane z usługą, przelotem oraz pobytem w hotelu.

 

Klientom którzy zakupili system do fotoceramiki od którejkolwiek z firm działających na rynku europejskim i pozostawionych następnie bez wsparcia technicznego, proponujemy pomoc w problemach, doradztwo, kalibrację drukarki, wykonanie profilu ICC, oraz bieżące konserwacje i naprawy.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W ciągu ostatnich lat powstawało już kilka firm "zajmujących się" serwisem drukarek ceramicznych i sprzedażą słabej jakości materiałów eksploatacyjnych zagranicznych firm, głosząc przy tym sprytne i wyniosłe hasła, następnie firmy te znikały z rynku pozostawiając swoich klientów bez serwisu gwarancyjnego. 

Jako najdłużej działająca w Polsce firma o tym profilu, przestrzegamy przed zbytnią naiwnością, oraz nalegamy , żeby przed decyzją o zakupie sprzętu lub zleceniem naprawy, odwiedzić firmę i potwierdzić jej status w branży fotoceramiki.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla nowo powstałych firm ,oraz już istniejących przechodzących na nasz system organizujemy jednodniowe darmowe szkolenia odbywające się w siedzibie naszej firmy.

 
 
 
 
Porcelana, urządzenia CNC, drukarki, tonery, startery, papier, serwis