O Firmie

     

 

Lider technologii na polskim rynku.

Jesteśmy producentem zaawansowanych systemów do fotoceramiki.

Zajmujemy się modyfikacją urządzeń drukujących, sprzedażą wysokiej jakości porcelany do zdjęć nagrobkowych, tonerów ceramicznych oraz urządzeń CNC do grawerowania portretów w płycie pomnikowej.

Digi-Cerm Fotoceramika to jedyna firma w tej branży, zaopatrującą swoich klientów kompleksowo.

 

 

Jesteśmy dystrybutorem firm:

 

- INEQS, producenta tonerów ceramicznych

- FCM Fotoceramiche Marchiani, włoskiego producenta porcelany nagrobkowej

 

 

U nas nic na słowo, wszystko podparte faktami...

- Większość napraw oraz kalibracji odbywa się przy kliencie

- Posiadamy w siedzibie firmy kilkadziesiąt własnych wypalonych przykładów wykonanych w całości przy użyciu naszych materiałów.

- Pozwalamy zainteresowanym na skorzystanie z naszego sprzętu, drukowanie i testowanie naszych maszyn, oraz wykonanie własnej gotowej fotoporcelanki.

Uczciwość w interesach to nasza największa zaleta !!! 

 

Będąc przedstawicielem włoskiej firmy produkującej systemy do fotoceramiki, zyskaliśmy kompletną wiedzę związaną z tą technologią.

Mieliśmy możliwość zauważenia róznic między firmami działającymi w tej dziedzinie, oraz potrzeb indywidualnego klienta.

 Dzięki nabytej wiedzy i możliwości porównań, już teraz możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi w dziedzinie fotoceramiki a także sumienność wobec klienta, czas realizacji zamówień, serwis, oraz realną na Polskim rynku, niewygórowaną cenę gotowego systemu.

 

Jako jedyny sprzedawca systemów do fotoceramiki w Polsce, zapewniamy naszym klientom profesjonalny serwis urządzeń drukujących na miejscu w kraju, bez konieczności wysyłania sprzętu za granicę, lub ściągania technika zagranicznej firmy, ponosząc przy tym olbrzymie koszty związane z usługą, przelotem oraz pobytem w hotelu.

Klientom którzy zakupili system do fotoceramiki od którejkolwiek z firm działających na rynku europejskim i pozostawionych następnie bez wsparcia technicznego, proponujemy pomoc w problemach, doradztwo, kalibrację drukarki, wykonanie profilu ICC, oraz bieżące konserwacje i naprawy.

 

Dla nowo powstałych firm ,oraz już istniejących przechodzących na nasz system organizujemy jednodniowe darmowe szkolenia odbywające się w siedzibie naszej firmy.

 
 
 
 
 
Porcelana, urządzenia CNC, drukarki, tonery, startery, papier, serwis